Historie
allroundmanvrouw
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mman
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Junioren


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Junioren. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Jongste kampioen WK Junioren vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Yoo-rim KimKOR5881 d = 16j37d 2006allround
2Ayano SatoJPN5920 d = 16j76d 2013achtervolging
3Angela StahnkeGDR6053 d = 16j210d 1982allround
4Kirstin HolumUSA6089 d = 16j246d 1997allround
5Sarah DocterUSA6138 d = 16j295d 1981allround
6Nami NemotoJPN6158 d = 16j314d 1992allround
7Liz ApplebyCAN6262 d = 17j53d 1976allround
8Monique GarbrechtGDR6289 d = 17j80d 1986allround
9Seon-Yeong NoKOR6337 d = 17j129d 2007allround
10Angela StahnkeGDR6424 d = 17j216d 1983allround
11Vanessa BittnerAUT6444 d = 17j235d 20131000 meter
12Miho TakagiJPN6495 d = 17j287d 20121000 meter
Miho TakagiJPN6495 d = 17j287d 2012allround
14Joy BeuneNED6506 d = 17j297d 20173000 meter
15Vladlena RogatkinaRUS6526 d = 17j318d 2016teamsprint
16Antoinette de JongNED6533 d = 17j324d 20133000 meter
17Tessa van DijkNED6573 d = 17j364d 2004achtervolging
18Yvonne NautaNED6575 d = 18j0d 20093000 meter
19Yvonne NautaNED6576 d = 18j1d 2009achtervolging
20Cornelia DickGDR6594 d = 18j19d 1985allround
21Bo-reum KimKOR6595 d = 18j21d 2011achtervolging
22Do-yeong ParkKOR6601 d = 18j27d 20113000 meter
23Helen van GoozenNED6624 d = 18j50d 1999allround
Jutta LeerdamNED6624 d = 18j49d 20171500 meter
25Jutta LeerdamNED6625 d = 18j50d 2017allround
26Ulrike AdebergGDR6640 d = 18j65d 1989allround
27Frédérique AnkonéNED6648 d = 18j74d 2000allround
28Monique GarbrechtGDR6653 d = 18j79d 1987allround
29Eriko IshinoJPN6657 d = 18j83d 2004allround
30Shannon RempelCAN6663 d = 18j89d 2003allround
31Lotte van BeekNED6668 d = 18j93d 20101500 meter
32Lotte van BeekNED6669 d = 18j94d 20101000 meter
Lotte van BeekNED6669 d = 18j94d 20103000 meter
Lotte van BeekNED6669 d = 18j94d 2010allround
35Lotte van BeekNED6670 d = 18j95d 2010achtervolging
36Mariska HuismanNED6675 d = 18j100d 2002achtervolging
37Karolína ErbanováCZE6695 d = 18j122d 20111500 meter
38Karolína ErbanováCZE6696 d = 18j123d 20111000 meter
Karolína ErbanováCZE6696 d = 18j123d 2011allround
40Karolína ErbanováCZE6697 d = 18j124d 20112x500 meter
41Hyun-yung KimKOR6703 d = 18j129d 20132x500 meter
42Beth HeidenUSA6705 d = 18j130d 1978allround
43Elisa DulNED6725 d = 18j151d 2017mass start
44Angela StahnkeGDR6732 d = 18j159d 1984allround
45Darja KatsjanovaRUS6750 d = 18j177d 2016500 meter
46Darja KatsjanovaRUS6751 d = 18j178d 2016teamsprint
47Jorieke van der GeestNED6778 d = 18j205d 2008achtervolging
48Roxanne van HemertNED6799 d = 18j225d 20091500 meter
49Roxanne van HemertNED6800 d = 18j226d 20091000 meter
Roxanne van HemertNED6800 d = 18j226d 2009allround

/*