Historie
allroundmanvrouw
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mman
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Junioren


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Junioren. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Jongste kampioen WK Junioren mannen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Emery LehmanUSA6099 d = 16j256d 20135000 meter
2Jae-won ChungKOR6106 d = 16j263d 20185000 meter
3Min-seok KimKOR6115 d = 16j272d 20161500 meter
4Min-seok KimKOR6117 d = 16j274d 2016mass start
Min-seok KimKOR6117 d = 16j274d 2016achtervolging
6Valerij GukURS6239 d = 17j030d 1984allround
7Hyeon-min OhKOR6358 d = 17j150d 2015mass start
8Kouki KuboJPN6364 d = 17j155d 2017500 meter
9Shingo DoiJPN6396 d = 17j187d 2001allround
10Fan YangCHN6404 d = 17j196d 20141500 meter
11Sverre Lunde PedersenNOR6449 d = 17j241d 2010achtervolging
12Jin-Woo Lee (1986)KOR6464 d = 17j256d 2004achtervolging
13Nils van der PoelSWE6526 d = 17j318d 20145000 meter
14Jan BlokhuijsenNED6539 d = 17j331d 2007achtervolging
15Beorn NijenhuisNED6544 d = 17j336d 2002allround
16Michael SpielmannGDR6582 d = 18j008d 1988allround
17Seung-hwan LeeKOR6603 d = 18j028d 2002achtervolging
18Masahiko OmuraJPN6642 d = 18j068d 1987allround
Falko ZandstraNED6642 d = 18j067d 1990allround
20Valerij GukURS6659 d = 18j084d 1985allround
21Patrick RoestNED6666 d = 18j091d 2014allround
22Bronislav SnetkovURS6673 d = 18j098d 1986allround
23Andrej AnoefrijenkoURS6674 d = 18j099d 1989allround
24Johan RöjlerSWE6675 d = 18j101d 2000allround
25Bob de JongNED6679 d = 18j105d 1995allround
26Justin WarsylewiczCAN6700 d = 18j127d 2004allround
27Allan Dahl JohanssonNOR6710 d = 18j136d 20171500 meter
28Allan Dahl JohanssonNOR6711 d = 18j137d 20171000 meter
29Bjørn Arne NylandNOR6719 d = 18j144d 1981allround
30Hyeon-min OhKOR6743 d = 18j170d 2016achtervolging
31Kouki KuboJPN6750 d = 18j176d 20181000 meter
32Koen VerweijNED6754 d = 18j180d 20095000 meter
Koen VerweijNED6754 d = 18j180d 2009allround
Fan YangCHN6754 d = 18j181d 20151000 meter
35Ki-woong ParkKOR6761 d = 18j188d 2016achtervolging
36Sverre Lunde PedersenNOR6798 d = 18j225d 20111500 meter
Sverre Lunde PedersenNOR6798 d = 18j225d 20115000 meter
Sverre Lunde PedersenNOR6798 d = 18j225d 2011allround
39Andrej BobrovURS6810 d = 18j237d 1983allround
40Geir KarlstadNOR6811 d = 18j237d 1982allround
41Eric HeidenUSA6826 d = 18j251d 1977allround
42Sjoerd de VriesNED6828 d = 18j255d 2007allround
43Jae-woong ChungKOR6855 d = 18j281d 2018500 meter
44Nils van der PoelSWE6876 d = 18j303d 20155000 meter
45Sven KramerNED6878 d = 18j304d 2005allround
46Ignat GolovatjoekBLR6885 d = 18j312d 2016500 meter
47Mark TuitertNED6890 d = 18j317d 1999allround
48Jan BlokhuijsenNED6902 d = 18j329d 2008allround
49Jan BlokhuijsenNED6903 d = 18j330d 2008achtervolging
50Jan BosNED6917 d = 18j343d 1994allround
 = Laatste resultaat behaald in huidig seizoen (2017-2018)

/*