Historie
allroundmanvrouw
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mman
achtervolgingmanvrouw
teamsprintmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

WK Junioren


Dit is de kampioenschapspagina van de WK Junioren. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Oudste kampioen WK Junioren vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Kim KostronUSA7458 d = 20j153d 1977allround
2Bjørg Eva JensenNOR7316 d = 20j011d 1980allround
3Vanessa BittnerAUT7173 d = 19j234d 2015mass start
4Vanessa BittnerAUT7172 d = 19j233d 20151000 meter
5Vanessa BittnerAUT7171 d = 19j232d 2015500 meter
6Michelle de JongNED7165 d = 19j226d 20191000 meter
7Loes AdegeestNED7158 d = 19j220d 2016achtervolging
8Melissa WijfjeNED7155 d = 19j216d 20153000 meter
Melissa WijfjeNED7155 d = 19j216d 2015allround
10Melissa WijfjeNED7154 d = 19j215d 20151500 meter
11Jelizaveta KazelinaRUS7114 d = 19j176d 20161000 meter
Jelizaveta KazelinaRUS7114 d = 19j176d 20163000 meter
Jelizaveta KazelinaRUS7114 d = 19j176d 2016allround
Jelizaveta KazelinaRUS7114 d = 19j176d 2016teamsprint
15Jelizaveta KazelinaRUS7113 d = 19j175d 20161500 meter
16Maaike HeadNED7105 d = 19j166d 2003achtervolging
17Darja KatsjanovaRUS7094 d = 19j155d 20171000 meter
18Darja KatsjanovaRUS7093 d = 19j154d 2017500 meter
19Beth HeidenUSA7090 d = 19j151d 1979allround
Foske Tamar van der WalNED7090 d = 19j151d 2006achtervolging
21Esther KielNED7084 d = 19j146d 2016achtervolging
22Annette GerritsenNED7072 d = 19j133d 2005achtervolging
23Karolína ErbanováCZE7068 d = 19j130d 20122x500 meter
24Karolína ErbanováCZE7066 d = 19j128d 20121500 meter
25Heike LangeGDR7061 d = 19j121d 1975allround
26Femke MarkusNED7056 d = 19j117d 2016achtervolging
27Ayano SatoJPN7033 d = 19j094d 2016mass start
28Frédérique AnkonéNED7019 d = 19j079d 2001allround
29Ulrike AdebergGDR7004 d = 19j064d 1990allround
30Anni FriesingerGER6997 d = 19j058d 1996allround
Femke BeulingNED6997 d = 19j057d 2019500 meter
32Mie ShimizuJPN6984 d = 19j044d 1994allround
33Do-yeong ParkKOR6973 d = 19j034d 2012achtervolging
34Do-yeong ParkKOR6972 d = 19j033d 20123000 meter
35Erwina RyśPOL6970 d = 19j030d 1974allround
Olga FatkulinaRUS6970 d = 19j030d 20092x500 meter
37Aki TonoikeJPN6944 d = 19j004d 1998allround
38Natasja BruintjesNED6943 d = 19j003d 2007achtervolging
39Elma de VriesNED6923 d = 18j348d 2002allround
40Franziska SchenkGER6919 d = 18j344d 1993allround
41Antoinette de JongNED6911 d = 18j337d 20141000 meter
Antoinette de JongNED6911 d = 18j337d 20143000 meter
Antoinette de JongNED6911 d = 18j337d 2014allround
44Ireen WüstNED6900 d = 18j326d 2005allround
45Joy BeuneNED6891 d = 18j317d 20181000 meter
Joy BeuneNED6891 d = 18j317d 20183000 meter
Joy BeuneNED6891 d = 18j317d 2018allround
48Joy BeuneNED6890 d = 18j316d 20181500 meter
49Sylvia BurkaCAN6867 d = 18j292d 1973allround
50Becky SundstromUSA6865 d = 18j292d 1995allround
 = Laatste resultaat behaald in huidig seizoen (2018-2019)

/*