Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
achtervolgingmanvrouw
allroundman
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

Olympische Spelen


Dit is de kampioenschapspagina van de Olympische Spelen. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Oudste kampioen Olympische Spelen vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Daniela Anschütz-ThomsGER12883 d = 35j 99d 2010achtervolging
2Svetlana ZjoerovaRUS12457 d = 34j 38d 20062x500 meter
3Claudia PechsteinGER12413 d = 33j 359d 2006achtervolging
4Stien Baas-KaiserNED12321 d = 33j 268d 19723000 meter
5Clara HughesCAN12204 d = 33j 152d 20065000 meter
6Anni Friesinger-PostmaGER12100 d = 33j 47d 2010achtervolging
7Sabine VölkerGER11969 d = 32j 282d 2006achtervolging
8Gunda Niemann-StirnemannGER11480 d = 31j 158d 19983000 meter
9Marianne TimmerNED11462 d = 31j 140d 20061000 meter
10Daniela Anschütz-ThomsGER11411 d = 31j 88d 2006achtervolging
11Catriona Le May DoanCAN11376 d = 31j 53d 20022x500 meter
12Claudia PechsteinGER10959 d = 30j 1d 20025000 meter
13Claudia PechsteinGER10946 d = 29j 353d 20023000 meter
14Bonnie BlairUSA10934 d = 29j 342d 19941000 meter
15Bonnie BlairUSA10930 d = 29j 338d 1994500 meter
16Anni FriesingerGER10628 d = 29j 36d 2006achtervolging
17Katrin MattscherodtGER10351 d = 28j 124d 2010achtervolging
18Annie BorckinkNED10347 d = 28j 120d 19801500 meter
19Christa RothenburgerGDR10311 d = 28j 84d 19881000 meter
Lucille OpitzGER10311 d = 28j 84d 2006achtervolging
21Emese HunyadyAUT10216 d = 27j 354d 19941500 meter
22Bonnie BlairUSA10194 d = 27j 333d 19921000 meter
23Bonnie BlairUSA10190 d = 27j 329d 1992500 meter
24Ireen WüstNED10189 d = 27j 328d 2014achtervolging
25Ireen WüstNED10176 d = 27j 315d 20143000 meter
26Catriona Le May DoanCAN9915 d = 27j 53d 19982x500 meter
27Galina StepanskajaURS9870 d = 27j 9d 19761500 meter
28Jacqueline BörnerGER9815 d = 26j 319d 19921500 meter
29Martina SáblíkováCZE9765 d = 26j 269d 20145000 meter
30Chris WittyUSA9739 d = 26j 243d 20021000 meter
31Cindy KlassenCAN9691 d = 26j 195d 20061500 meter
32Kaija MustonenFIN9686 d = 26j 190d 19681500 meter
33Claudia PechsteinGER9495 d = 25j 363d 19985000 meter
34Hong ZhangCHN9438 d = 25j 308d 20141000 meter
35Helga HaaseGDR9387 d = 25j 256d 1960500 meter
36Tatjana AverinaURS9359 d = 25j 228d 19763000 meter
37Tatjana AverinaURS9358 d = 25j 227d 19761000 meter
38Gunda NiemannGER9294 d = 25j 164d 19925000 meter
39Gunda NiemannGER9286 d = 25j 156d 19923000 meter
40Sheila YoungUSA9246 d = 25j 115d 1976500 meter
41Anni FriesingerGER9168 d = 25j 37d 20021500 meter
42Sang-hwa LeeKOR9117 d = 24j 351d 20142x500 meter
43Lidija SkoblikovaURS9097 d = 24j 331d 19643000 meter
44Lidija SkoblikovaURS9096 d = 24j 330d 19641000 meter
45Lidija SkoblikovaURS9095 d = 24j 329d 19641500 meter
46Lidija SkoblikovaURS9094 d = 24j 328d 1964500 meter
47Marrit LeenstraNED9054 d = 24j 289d 2014achtervolging
48Christine NesbittCAN9043 d = 24j 278d 20101000 meter
49Natalja PetroesjovaURS8934 d = 24j 169d 19801000 meter
50Christa RothenburgerGDR8834 d = 24j 68d 1984500 meter

/*