Historie
500mmanvrouw
1000mmanvrouw
1500mmanvrouw
3000mvrouw
5000mmanvrouw
10000mman
achtervolgingmanvrouw
allroundman
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

Olympische Spelen


Dit is de kampioenschapspagina van de Olympische Spelen. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Jongste kampioen Olympische Spelen vrouwen


#naamleeftijd (dagen)jaardiscipline
1Anne HenningUSA6001 d = 16j 157d 1972500 meter
2Monika PflugFRG6556 d = 17j 347d 19721000 meter
3Karin EnkeGDR6814 d = 18j 241d 1980500 meter
4Ireen WüstNED7257 d = 19j 318d 20063000 meter
5Bjørg Eva JensenNOR7310 d = 20j 5d 19803000 meter
6Dianne HolumUSA7571 d = 20j 266d 19721500 meter
7Lidija SkoblikovaURS7655 d = 20j 350d 19601500 meter
8Lidija SkoblikovaURS7657 d = 20j 352d 19603000 meter
9Sang-hwa LeeKOR7661 d = 20j 356d 20102x500 meter
10Carry GeijssenNED7701 d = 21j 31d 19681000 meter
11Svetlana BazjanovaRUS7748 d = 21j 78d 19943000 meter
12Stephanie BeckertGER7943 d = 21j 274d 2010achtervolging
13Ljoedmila TitovaURS7990 d = 21j 320d 1968500 meter
14Claudia PechsteinGER8039 d = 22j 3d 19945000 meter
15Lotte van BeekNED8111 d = 22j 75d 2014achtervolging
16Karin EnkeGDR8269 d = 22j 235d 19841500 meter
17Karin EnkeGDR8273 d = 22j 239d 19841000 meter
18Martina SáblíkováCZE8299 d = 22j 264d 20103000 meter
19Martina SáblíkováCZE8309 d = 22j 274d 20105000 meter
20Klara GoesevaURS8386 d = 22j 351d 19601000 meter
21Andrea Schöne-MitscherlichGDR8476 d = 23j 76d 19843000 meter
22Ans SchutNED8478 d = 23j 78d 19683000 meter
23Marianne TimmerNED8537 d = 23j 137d 19981500 meter
24Marianne TimmerNED8540 d = 23j 140d 19981000 meter
25Yvonne van GennipNED8698 d = 23j 299d 19883000 meter
26Yvonne van GennipNED8702 d = 23j 303d 19881500 meter
27Yvonne van GennipNED8703 d = 23j 304d 19885000 meter
28Ireen WüstNED8727 d = 23j 327d 20101500 meter
29Bonnie BlairUSA8741 d = 23j 341d 1988500 meter
30Jorien ter MorsNED8823 d = 24j 57d 20141500 meter
31Jorien ter MorsNED8829 d = 24j 63d 2014achtervolging
32Christa RothenburgerGDR8834 d = 24j 68d 1984500 meter
33Natalja PetroesjovaURS8934 d = 24j 169d 19801000 meter
34Christine NesbittCAN9043 d = 24j 278d 20101000 meter
35Marrit LeenstraNED9054 d = 24j 289d 2014achtervolging
36Lidija SkoblikovaURS9094 d = 24j 328d 1964500 meter
37Lidija SkoblikovaURS9095 d = 24j 329d 19641500 meter
38Lidija SkoblikovaURS9096 d = 24j 330d 19641000 meter
39Lidija SkoblikovaURS9097 d = 24j 331d 19643000 meter
40Sang-hwa LeeKOR9117 d = 24j 351d 20142x500 meter
41Anni FriesingerGER9168 d = 25j 37d 20021500 meter
42Sheila YoungUSA9246 d = 25j 115d 1976500 meter
43Gunda NiemannGER9286 d = 25j 156d 19923000 meter
44Gunda NiemannGER9294 d = 25j 164d 19925000 meter
45Tatjana AverinaURS9358 d = 25j 227d 19761000 meter
46Tatjana AverinaURS9359 d = 25j 228d 19763000 meter
47Helga HaaseGDR9387 d = 25j 256d 1960500 meter
48Hong ZhangCHN9438 d = 25j 308d 20141000 meter
49Claudia PechsteinGER9495 d = 25j 363d 19985000 meter
50Kaija MustonenFIN9686 d = 26j 190d 19681500 meter

/*