Historie
eindklassementmanvrouw
Statistieken
medaillespiegelmanvrouw
jongste kampioenmanvrouw
oudste kampioenmanvrouw
kleinste verschil met #2manvrouw
grootste verschil met #2manvrouw
meeste deelnamesmanvrouw
kampioenschapsrecordsmanvrouw
beste resultaat per landmanvrouw

EK Allround


Dit is de kampioenschapspagina van de EK Allround. In de subnavigatie hiernaast kunt u doorklikken naar de podiumuitslagen in de historie en vervolgens in de getoonde tabel naar de uitslagen van de afzonderlijke edities. U kunt ook de verschillende statistieken van dit kampioenschap bekijken. Na ieder kampioenschap worden de statistieken automatisch bijgewerkt, waardoor ze altijd up-to-date zijn.

Meeste deelnames EK Allround mannen


#naamtotaalperiode
1Roberto SighelITA151987-2002
Bart VeldkampBEL151990-2006
3Kees BroekmanNED141947-1960
4Christian EmingerAUT131986-1998
Tomas GustafsonSWE131978-1992
Hans van HeldenFRA131973-1988
Jaromir RadkePOL131989-2001
8Vitalij MikhajlovBLR122006-2017
Paweł ZygmuntPOL121994-2006
10Håvard BøkkoNOR112005-2016
Michael HadschieffAUT111984-1994
Knut JohannesenNOR111954-1964
Sven KramerNED112005-2017
Konrad NiedźwiedzkiPOL112005-2017
Johan RöjlerSWE112000-2010
Örjan SandlerSWE111964-1980
17Roald AasNOR101951-1960
Frank DittrichGER101992-2002
Eskil ErvikNOR101996-2007
Geir KarlstadNOR101983-1992
Pertti NiittyläFIN101977-1988
Rintje RitsmaNED101992-2003
Toivo SalonenFIN101953-1964
Magne ThomassenNOR101962-1972
Clas ThunbergFIN101922-1935
Gerd ZimmermannFRG101962-1972
27Matteo AnesiITA92003-2013
Ivar BallangrudNOR91924-1938
Enrico FabrisITA92002-2010
Piet KleineNED91973-1981
Ivan SkobrevRUS92004-2013
Sten StensenNOR91969-1978
Kees VerkerkNED91964-1972
34Peter AdebergGER81987-1998
Hilbert van der DuimNED81978-1985
Martin FeigenwinterSUI81993-2002
Oleg GontsjarenkoURS81954-1961
Göthe HedlundSWE81939-1952
Juhani JärvinenFIN81954-1964
Franz KrienbühlSUI81969-1977
Cédric KuentzFRA81993-2002
Jan LangedijkNED81934-1949
Fred Anton MaierNOR81961-1969
Vitalij NovitsjenkoBLR81994-2001
Renato de RivaITA81958-1967
Vesa RosendahlFIN81996-2005
Ard SchenkNED81965-1972
Max StieplAUT81934-1949
Jan Egil StorholtNOR81974-1981
50Jan BlokhuijsenNED72010-2017
Göran ClaesonSWE71969-1975
Andreas DietelGDR71978-1984
Rolf Falk-LarssenNOR71982-1988
Wim de GraaffNED71954-1961
Martin HänggiSUI72003-2017
Sverre Haugli (1925)NOR71950-1959
Werner JägerAUT71981-1987
Timo JärvinenFIN71988-1995
Jan JunellSWE71978-1984
Marnix ten KortenaarAUT71997-2005
Jiří KynclCZE71987-1994
Kalevi LaitinenFIN71939-1952
Roald LarsenNOR71923-1930
Robert LehmannGER72006-2014
Rudie LiebrechtsNED71961-1967
Eduard MatoesevitsjURS71962-1968
Peter NottetNED71964-1971
Vadim SajutinRUS71995-2002
Lasse SætreNOR71996-2006
Franz SchillingAUT71892-1909
Torstein SeierstenNOR71954-1961
Haralds SilovsLAT72010-2016
Dmitrij SjepelRUS71997-2006
Amund SjøbrendNOR71974-1981
Ådne SøndrålNOR71990-2000
Michael StaksrudNOR71927-1938
Kay Arne StenshjemmetNOR71975-1981
Kurt StilleDEN71958-1964
Bart SwingsBEL72011-2017
Günter TraubFRG71962-1969
Wim van der VoortNED71948-1954
Andrzej ZawadzkiPOL71973-1979

/*