Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

9e World Cup 2007-08 (finale): 3000 meter vrouwen


plaatsijsbaan
HeerenveenNEDThialf
datumdiscipline
24-02-2008100 meter (mannen)
22-02-20081e 500 meter (mannen)
23-02-20082e 500 meter (mannen)
24-02-20081000 meter (mannen)
22-02-20081500 meter (mannen)
23-02-20085000 meter (mannen)
24-02-2008achtervolging (mannen)
24-02-2008100 meter (vrouwen)
22-02-20081e 500 meter (vrouwen)
23-02-20082e 500 meter (vrouwen)
24-02-20081000 meter (vrouwen)
23-02-20081500 meter (vrouwen)
22-02-20083000 meter (vrouwen)
24-02-2008achtervolging (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Martina SáblíkováCZE4.03,75150
2Ireen WüstNED4.04,24120
3Renate GroenewoldNED4.04,98105
4Claudia PechsteinGER4.06,6290
5Paulien van DeutekomNED4.06,9575
6Daniela Anschütz-ThomsGER4.07,1745
7Kristina GrovesCAN4.08,3440
8Catherine RaneyUSA4.08,8636
9Jorien VoorhuisNED4.11,1732
10Katrin MattscherodtGER4.11,2828
11Maki TabataJPN4.11,8824
12Masako HozumiJPN4.11,9221
13Stephanie BeckertGER4.13,5118
14Fei WangCHN4.13,6716
15Katarzyna WójcickaPOL4.14,0014
16Anna RokitaAUT4.14,8612
17Eriko IshinoJPN4.14,9610
18Hiromi OtsuJPN4.16,468
19Maria LambUSA4.21,716
DQDiane ValkenburgNED-0
Legenda
DQ= gediskwalificeerd

Navigatie 3000 meter vrouwen 2007-08
11-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
16-11-20072e World Cup CalgaryCAN
07-12-20074e World Cup HeerenveenNED
03-02-20087e World Cup Baselga di PinèITA
22-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
Navigatie 2007-08
09/11-11-20071e World Cup Salt Lake CityUSA
16/18-11-20072e World Cup CalgaryCAN
01/02-12-20073e World Cup KolomnaRUS
07/09-12-20074e World Cup HeerenveenNED
15/16-12-20075e World Cup ErfurtGER
25/27-01-20086e World Cup HamarNOR
02/03-02-20087e World Cup Baselga di PinèITA
16/17-02-20088e World Cup InzellGER
22/24-02-20089e World Cup (finale)HeerenveenNED
/*