Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

5e World Cup 2006-07: 2e 500 meter vrouwen


plaatsijsbaan
NaganoJPNM-Wave
datumdiscipline
10-12-2006100 meter (mannen)
09-12-20061e 500 meter (mannen)
10-12-20062e 500 meter (mannen)
09-12-20061e 1000 meter (mannen)
10-12-20062e 1000 meter (mannen)
10-12-2006100 meter (vrouwen)
09-12-20061e 500 meter (vrouwen)
10-12-20062e 500 meter (vrouwen)
09-12-20061e 1000 meter (vrouwen)
10-12-20062e 1000 meter (vrouwen)

Groep A
#naamtijdpunten
1Sang-hwa LeeKOR0.38,30100
2Jenny WolfGER0.38,3280
3Sayuri YoshiiJPN0.38,7470
4Sayuri OsugaJPN0.38,8160
5Chiara SimionatoITA0.38,9350
6Svetlana KajkanRUS0.38,9745
7Marianne TimmerNED0.39,0140
8Shuang ZhangCHN0.39,0836
8Margot BoerNED0.39,0836
10Nao KodairaJPN0.39,1428
11Annette GerritsenNED0.39,1624
12Shannon RempelCAN0.39,4421
13Tomomi OkazakiJPN0.39,6518
14Judith HesseGER0.39,7316
15Kim WegerCAN0.39,8214
16Maki TsujiJPN0.40,0312
17Monique AngermüllerGER0.40,7110
18Krisy MyersCAN0.40,808
19Clara HughesCAN0.42,296
20Peiyu JinCHN-0

Navigatie 2e 500 meter vrouwen 2006-07
10-11-20061e World Cup HeerenveenNED
11-11-20061e World Cup HeerenveenNED
17-11-20062e World Cup BerlijnGER
18-11-20062e World Cup BerlijnGER
02-12-20064e World Cup HarbinCHN
03-12-20064e World Cup HarbinCHN
09-12-20065e World Cup NaganoJPN
10-12-20065e World Cup NaganoJPN
27-01-20076e World Cup HeerenveenNED
28-01-20076e World Cup HeerenveenNED
02-03-20079e World Cup (finale)CalgaryCAN
03-03-20079e World Cup (finale)CalgaryCAN
Navigatie 2006-07
10/12-11-20061e World Cup HeerenveenNED
17/19-11-20062e World Cup BerlijnGER
25/26-11-20063e World Cup MoskouRUS
02/03-12-20064e World Cup HarbinCHN
09/10-12-20065e World Cup NaganoJPN
27/28-01-20076e World Cup HeerenveenNED
03/04-02-20077e World Cup TurijnITA
17/18-02-20078e World Cup ErfurtGER
02/04-03-20079e World Cup (finale)CalgaryCAN
/*