Helaas wordt de site door omstandigheden voorlopig niet up-to-date gehouden.

5e World Cup 2006-07: 100 meter vrouwen


plaatsijsbaan
NaganoJPNM-Wave
datumdiscipline
10-12-2006100 meter (mannen)
09-12-20061e 500 meter (mannen)
10-12-20062e 500 meter (mannen)
09-12-20061e 1000 meter (mannen)
10-12-20062e 1000 meter (mannen)
10-12-2006100 meter (vrouwen)
09-12-20061e 500 meter (vrouwen)
10-12-20062e 500 meter (vrouwen)
09-12-20061e 1000 meter (vrouwen)
10-12-20062e 1000 meter (vrouwen)

#naamtijdpunten
1Judith HesseGER0.10,51100
2Sang-hwa LeeKOR0.10,6580
3Svetlana KajkanRUS0.10,6670
4Jenny WolfGER0.10,4660
5Sayuri OsugaJPN0.10,6150
6Sayuri YoshiiJPN0.10,8545
7Shuang ZhangCHN-40
8Annette GerritsenNED-36
9Chiara SimionatoITA-32
10Marianne TimmerNED-28
11Tomomi OkazakiJPN-24
12Maki TsujiJPN-21
13Kim WegerCAN-18
14Hui RenCHN-16
15Shannon RempelCAN-14
15Margot BoerNED-14
17Nao KodairaJPN-10
18Monique AngermüllerGER-8
18Krisy MyersCAN-8
20Peiyu JinCHN-5
21Rebekah BradfordUSA-4

Navigatie 100 meter vrouwen 2006-07
03-12-20064e World Cup HarbinCHN
10-12-20065e World Cup NaganoJPN
28-01-20076e World Cup HeerenveenNED
04-03-20079e World Cup (finale)CalgaryCAN
Navigatie 2006-07
10/12-11-20061e World Cup HeerenveenNED
17/19-11-20062e World Cup BerlijnGER
25/26-11-20063e World Cup MoskouRUS
02/03-12-20064e World Cup HarbinCHN
09/10-12-20065e World Cup NaganoJPN
27/28-01-20076e World Cup HeerenveenNED
03/04-02-20077e World Cup TurijnITA
17/18-02-20078e World Cup ErfurtGER
02/04-03-20079e World Cup (finale)CalgaryCAN
/*