Deelnemers WK Allround 2017

Deelnemers WK Allround 2017

4 maart 2017


Op deze pagina vindt u van alle deelnemers aan de WK Allround een uitgebreid overzicht van de persoonlijke records, beste seizoenstijden en snelste tijden in Hamar beschikbaar. Daarnaast wordt er ook een overzicht getoond van alle prestaties op eerdere WK's met een eventuele opsomming van behaalde medailles.

Deelnemers mannen

Haralds Silovs

Persoonlijke records
afstandtijddatumplaats
500m0.35,3227-01-2013Salt Lake CityUSA
1500m1.44,6615-11-2013Salt Lake CityUSA
5000m6.17,1312-12-2009Salt Lake CityUSA
10.000m13.43,6619-02-2012MoskouRUS
Beste seizoenstijden
afstandtijddatumplaats
500m0.36,4322-10-2016CalgaryCAN
1500m1.47,1623-10-2016CalgaryCAN
5000m6.42,7028-01-2017BerlijnGER
Beste Hamar tijden
afstandtijddatumplaats
500m0.36,2016-02-2013HamarNOR
1500m1.46,3005-03-2017HamarNOR
5000m6.30,9304-03-2017HamarNOR
10.000m13.47,3817-02-2013HamarNOR

Resultaten eerdere WK Allround
#kampioenschappositietijd
1WK Allround 20127152,409
2WK Allround 20137152,524
3WK Allround 201411112,389
4WK Allround 201510109,958
5WK Allround 20169111,641
6WK Allround 201710111,096

Kijk hier voor meer resultaten van Haralds Silovs.

/*