Deelnemers WK Sprint 2017

Deelnemers WK Sprint 2017

25 februari 2017


Op deze pagina vindt u van alle deelnemers aan de WK Sprint een uitgebreid overzicht van de persoonlijke records, beste seizoenstijden en snelste tijden in Calgary beschikbaar. Daarnaast wordt er ook een overzicht getoond van alle prestaties op eerdere WK's met een eventuele opsomming van behaalde medailles.

Deelnemers vrouwen

Olga Fatkulina

Persoonlijke records
afstandtijddatumplaats
500m0.37,1316-11-2013Salt Lake CityUSA
1000m1.13,4017-11-2013Salt Lake CityUSA
Beste seizoenstijden
afstandtijddatumplaats
500m0.38,0708-01-2017HeerenveenNED
1000m1.16,0011-12-2016HeerenveenNED
Beste Calgary tijden
afstandtijddatumplaats
500m0.37,4203-12-2017CalgaryCAN
1000m1.13,9002-12-2017CalgaryCAN

Medaillespiegel WK Sprint
kampioenschapgoudzilverbronstotaal
WK Sprint0011
Resultaten eerdere WK Sprint
#kampioenschappositietijd
1WK Sprint 20108156,650
2WK Sprint 201118157,850
3WK Sprint 201212151,430
4WK Sprint 20139149,700
5WK Sprint 20155153,315
6WK Sprint 20166154,420
7WK Sprint 20179150,385
8WK Sprint 20183 152,620

Kijk hier voor meer resultaten van Olga Fatkulina.

/*