Deelnemers WK Sprint 2017

Deelnemers WK Sprint 2017

25 februari 2017


Op deze pagina vindt u van alle deelnemers aan de WK Sprint een uitgebreid overzicht van de persoonlijke records, beste seizoenstijden en snelste tijden in Calgary beschikbaar. Daarnaast wordt er ook een overzicht getoond van alle prestaties op eerdere WK's met een eventuele opsomming van behaalde medailles.

Deelnemers mannen

Aleksej Jesin

Persoonlijke records
afstandtijddatumplaats
500m0.34,6320-11-2015Salt Lake CityUSA
1000m1.07,7321-11-2015Salt Lake CityUSA
Beste seizoenstijden
afstandtijddatumplaats
500m0.35,1810-02-2017GangneungKOR
1000m1.09,3407-01-2017HeerenveenNED
Beste Calgary tijden
afstandtijddatumplaats
500m0.34,5403-12-2017CalgaryCAN
1000m1.07,5002-12-2017CalgaryCAN

Medaillespiegel WK Sprint
kampioenschapgoudzilverbronstotaal
WK Sprint0011
Resultaten eerdere WK Sprint
#kampioenschappositietijd
1WK Sprint 200724143,630
2WK Sprint 200821143,520
3WK Sprint 201012143,010
4WK Sprint 20119141,535
5WK Sprint 201211138,205
6WK Sprint 20139137,920
7WK Sprint 20153 139,855
8WK Sprint 20167141,065
9WK Sprint 2017DQ234,920

Kijk hier voor meer resultaten van Aleksej Jesin.

/*