Deelnemers WK Sprint 2017

Deelnemers WK Sprint 2017

25 februari 2017


Op deze pagina vindt u van alle deelnemers aan de WK Sprint een uitgebreid overzicht van de persoonlijke records, beste seizoenstijden en snelste tijden in Calgary beschikbaar. Daarnaast wordt er ook een overzicht getoond van alle prestaties op eerdere WK's met een eventuele opsomming van behaalde medailles.

Deelnemers vrouwen

Maki Tsuji

Persoonlijke records
afstandtijddatumplaats
500m0.37,6213-11-2015CalgaryCAN
1000m1.15,2522-11-2015Salt Lake CityUSA
Beste seizoenstijden
afstandtijddatumplaats
500m0.37,8204-12-2016AstanaKAZ
1000m1.15,9923-10-2016NaganoJPN
Beste Calgary tijden
afstandtijddatumplaats
500m0.37,2826-02-2017CalgaryCAN
1000m1.14,1026-02-2017CalgaryCAN

Resultaten eerdere WK Sprint
#kampioenschappositietijd
1WK Sprint 201110156,015
2WK Sprint 201318153,350
3WK Sprint 201410155,865
4WK Sprint 201511155,725
5WK Sprint 201617157,425
6WK Sprint 20176149,400

Kijk hier voor meer resultaten van Maki Tsuji.

/*