Deelnemers WK Sprint 2017

Deelnemers WK Sprint 2017

25 februari 2017


Op deze pagina vindt u van alle deelnemers aan de WK Sprint een uitgebreid overzicht van de persoonlijke records, beste seizoenstijden en snelste tijden in Calgary beschikbaar. Daarnaast wordt er ook een overzicht getoond van alle prestaties op eerdere WK's met een eventuele opsomming van behaalde medailles.

Deelnemers mannen

Mika Poutala

Persoonlijke records
afstandtijddatumplaats
500m0.34,2813-11-2015CalgaryCAN
1000m1.07,2413-12-2009Salt Lake CityUSA
Beste seizoenstijden
afstandtijddatumplaats
500m0.34,6721-10-2016CalgaryCAN
1000m1.08,0622-10-2016CalgaryCAN
Beste Calgary tijden
afstandtijddatumplaats
500m0.34,2326-02-2017CalgaryCAN
1000m1.07,4702-12-2017CalgaryCAN

Resultaten eerdere WK Sprint
#kampioenschappositietijd
1WK Sprint 200418144,515
2WK Sprint 200520140,650
3WK Sprint 200619143,215
4WK Sprint 200715141,690
5WK Sprint 20086140,780
6WK Sprint 20096141,370
7WK Sprint 20106141,520
8WK Sprint 2011NC39118,620
9WK Sprint 20124137,270
10WK Sprint 20137137,575
11WK Sprint 20157140,545
12WK Sprint 20166140,860
13WK Sprint 20175136,635

Kijk hier voor meer resultaten van Mika Poutala.

/*