Deelnemers 5000 meter vrouwen inclusief loting

Deelnemers 5000 meter vrouwen inclusief loting

16 februari 2018


De twee Nederlandse schaatssters komen in actie in de 1e rit (Annouk van der Weijden ) en in rit 4 (Esmee Visser). Van alle deelneemsters op de 5000 meter zijn hieronder de persoonlijke records, beste seizoenstijden en eerdere prestaties op de Winterspelen weergegeven.

Overzicht deelnemers 5000 meter vrouwen met PR's, seizoenstijden en eerdere prestaties.


Deelnemers 10.000 meter mannen inclusief loting

Deelnemers 10.000 meter mannen inclusief loting

15 februari 2018


De twee Nederlanders rijden na de dweil in rit 4 (Jorrit Bergsma) en in de laatste rit 6 (Sven Kramer). Van alle deelnemers op de 10.000 meter zijn hieronder de persoonlijke records, beste seizoenstijden en eerdere prestaties op de Winterspelen weergegeven.

Overzicht deelnemers 10.000 meter mannen met PR's, seizoenstijden en eerdere prestaties.


Deelnemers 1000 meter vrouwen inclusief loting

Deelnemers 1000 meter vrouwen inclusief loting

13 februari 2018


De Nederlandse rijden in rit 4 (Ireen Wüst), 12 (Jorien ter Mors) en rit 16 (Marrit Leenstra). Alle Nederlandse schaatssters starten in de gunstige binnenbaan. Van alle deelnemers op de 1000 meter zijn hieronder de persoonlijke records, beste seizoenstijden en eerdere prestaties op de Winterspelen weergegeven.

Overzicht deelnemers 1000 meter vrouwen met PR's, seizoenstijden en eerdere prestaties.


Simulatie Winterspelen 2018 1000 meter vrouwen

Simulatie Winterspelen 2018 1000 meter vrouwen

13 februari 2018


Ook op de vierde dag van de Winterspelen zal SchaatsStatistieken.nl een voorbeschouwing geven aan de hand van een simulatie. In de simulatie zijn van alle deelnemers de snelste seizoenstijden op de 1000 meter genomen met uitzondering van de tijden uit Calgary en Salt Lake City. Deze tijden zijn vervolgens gerangschikt met de snelste tijd bovenaan.

Klik hier voor de volledige simulatie van de 1000 meter vrouwen.


Deelnemers 1500 meter mannen inclusief loting

Deelnemers 1500 meter mannen inclusief loting

13 februari 2018


De Nederlandse rijden in rit 4 (Patrick Roest), 14 (Kjeld Nuis) en rit 16 (Koen Verweij). Zowel Nuis als Verweij starten in de gunstige buitenbaan. Van alle deelnemers op de 1500 meter zijn hieronder de persoonlijke records, beste seizoenstijden en eerdere prestaties op de Winterspelen weergegeven.

Overzicht deelnemers 1500 meter mannen met PR's, seizoenstijden en eerdere prestaties.


> Eerdere nieuwsberichten
Olympische Winterspelen 2018
Medaillespiegel schaatsen OS 2018
#landGZBtot
1NederlandNED64313
2JapanJPN2215
3NoorwegenNOR2013
4CanadaCAN1102
5Zuid-KoreaKOR0314
6TsjechiëCZE0112
7ChinaCHN0011
Olympische Atleet uit RuslandOAR0011
ItaliëITA0011
Medaillespiegel schaatsen OS
#landGZBtot
1NederlandNED414037118
2Verenigde StatenUSA29221768
3NoorwegenNOR27282883
6CanadaCAN9131537
10Zuid-KoreaKOR47213
11JapanJPN371020
13TsjechiëCZE3227
15ItaliëITA2024
16ChinaCHN1348
24Olympische Atleet uit RuslandOAR0011
> volledige medaillespiegel OS mannen
> volledige medaillespiegel OS vrouwen
Kampioenen OS 2018
3000m (v)Carlijn AchtereekteNED
5000m (m)Sven KramerNED
1500m (v)Ireen WüstNED
1500m (m)Kjeld NuisNED
1000m (v)Jorien ter MorsNED
10.000m (m)Ted-Jan BloemenCAN
5000m (v)Esmee VisserNED
500m (v)Nao KodairaJPN
500m (m)Håvard LorentzenNOR
team (v)JapanJPN
team (m)NoorwegenNOR
1000m (m)vr 23 feb - 11.00-12.55
mass (m)za 24 feb - 12.00-15.00
mass (v)za 24 feb - 12.00-15.00
Adelskalender mannen
# naam punten
1Shani DavisUSA144,806
2Sven KramerNED144,959
3Chad HedrickUSA145,289
4Håvard BøkkoNOR145,661
5Ted-Jan BloemenCAN145,841
Top 50 adelskalender mannen
Adelskalender vrouwen
# naam punten
1Cindy KlassenCAN154,560
2Martina SáblíkováCZE156,492
3Ireen WüstNED156,896
4Anni Friesinger-PostmaGER157,058
5Miho TakagiJPN157,291
Top 50 adelskalender vrouwen
Wereldrecords mannen
afstand naam tijd
500mP. KulizjnikovRUS0.33,98
1000mS. DavisUSA1.06,42
1500mD. JuskovRUS1.41,02
3000mE. ErvikNOR3.37,28
5000mT. BloemenCAN6.01,86
10000mT. BloemenCAN12.36,30
Wereldrecords vrouwen
afstand naam tijd
500mS-h. LeeKOR0.36,36
1000mN. KodairaJPN1.12,09
1500mH. BergsmaUSA1.50,85
3000mC. KlassenCAN3.53,34
5000mM. SáblíkováCZE6.42,66
10000mM. SáblíkováCZE13.48,33
Klik op afstand voor rondetijden
Kalender
seizoen 2017-2018
10-24 feb 2018: Winterspelen (Gangneung)
03-04 mrt 2018: WK Sprint (Changchun)
10-11 mrt 2018: WK Allround (Amsterdam)
16-18 mrt 2018: World Cup (Minsk)
seizoen 2018-2019
11-13 jan 2019: EK Afstanden (Collalbo)
07-10 feb 2019: WK Afstanden (Inzell)
15-17 feb 2019: WK Junioren (Baselga)
23-24 feb 2019: WK Sprint (Heerenveen)
02-03 mrt 2019: WK Allround (Calgary)
seizoen 2019-2020
2020: EK Allround en Sprint (Heerenveen)
2020: WK Afstanden (SLC)
2020: WK Junioren
(Tomaszow Mazoviecki)
/*